O penzióne Zunama

ring

Rodinný penzión ZUNAMA

sa nachádza v regióne Horného Šariša, v prostredí liečebných Bardejovských Kúpeľov, v zalesnenom údolí Kvašného potoka pod Kamennou horou, severne od historického mesta Bardejov.

Čítaj viac

Ubytovanie v penzióne

V ponuke máme:
• 2 dvojposteľové
• 2 dvojposteľové s prístelkou
• 2 trojposteľové kvalitne zariadené izby.

Check-in penziónu  je 14:00  hod.
Požadovaný check-out o 10:00 hod.

O penzióne

Každá izba má balkón  a jedinečný interiér vlastnej kúpeľne a štýlového nábytku. Je vybavená  LCD televízorom, WIFI pripojením, chladničkou a sušičom na vlasy. Ubytovaní hostia  majú k dispozícii žehličky na vlasy a žehlenie. Počas pobytu je možnosť využívať súkromnú terasu s prenosným  grilom a pohodlným sedením v lone  prírody.

Vybavenie penziónu

Ponúkame aj malú kuchynku  s varičom, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a jednoduchým vybavením kuchynského riadu. V kuchynke je k dispozícii  káva a čaj.

FOTOGALÉRIA

Prečo si vybrať náš penzión?

Ponúkame štandardné ubytovanie

Ponúkame štandardné ubytovanie

Ponúkame štandardné ubytovacie služby, s cieľom poskytnúť hosťom maximálny komfort a relax. Vybavením a službami je Penzión Zunama orientovaný tak, aby vyhovoval predstavám hostí o príjemne strávenej dovolenke počas celého roka.

Kvalitné služby

Kvalitné služby

Rodinná atmosféra a kvalitné služby v spojení s prírodou  a pokojným čarom Bardejovských Kúpeľov Vám zaručia oddych  a zážitky, na ktoré  nezabudnete. Náš penzión sa nachádza v srdci liečebných kúpeľov, len na skok od svetoznámej krytej kúpeľnej Kolonády, v ktorej sa nachádzajú liečebné pramene.

Príjemný pobyt

Príjemný pobyt

V letnom aj v zimnom období ponúka samotný Šariš a zvlášť Bardejovské kúpele, širokú paletu možností ako sa zabaviť a to pri pobyte v krásnom a tichom prostredí v spojení s oddychom.

Izby s výhľadom

Izby s výhľadom

Novootvorený  Penzión Zunama ponúka 6 kvalitných zariadených izieb s výhľadom na okolitú záhradu, lemovanú blízkym lesom a výhľadom na neďalekú historickú pamiatku z roku 1730. Gréckokatolícky drevený chrám Ochrany Presvätej Bohorodičky.

Služby a vybavenie penziónu

TV

LCD TV so satelitným príjmom.

Kuchynka

Ponúkame aj malú kuchynku  s varičom, mikrovlnou rúrou, rýchlovarná kanvice a jednoduchým vybavením kuchynského riadu. V kuchynke je k dispozícií  káva a čaj.

Vlastná kúpelňa

Izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom, WC, umývadlom.

Internet

WIFI pripojenie na internet.

Grilovanie

Počas pobytu je možnosť využívať súkromnú terasu s prenosným  grilom a pohodlným sedením v lone  prírody.

Parkovanie

Zdarma parkovanie v objekte penziónu.